Mados naujiena patiksianti ne kiekvienai

0
308
Sportinės kelnės

Kiekvienais metais žymiausi pasaulio mados kūrėjai pristato naujas kolekcijas, diktuojančias tai, kaip derėtų rengtis artimiausio sezono metu. Kai vienos tendencijos greitai atranda savo gerbėjų ratą, kitos sukelia daugybę klausimų ir tampa pašaipos objektu. Viena iš naujausių 2017-ųjų tendencijų – sportinės kelnės, padalinusios mados mylėtojas į dvi skirtingas stovyklas.

Sportinio tipo kelnės, kurias dauguma merginų renkasi sportuodamos, vedžiodamos šunį ar leisdamos laiką namuose, pretenduoja tapti šių metų topu. Teigiama, jog šis drabužis puikiai atspindi šiuolaikinę merginą, siekiančią atrodyti stilingai, bet tuo pačiu norinčią išsaugoti patogumą.

Ko gero, daugelis nepamiršo, jog neseniai pačios madingiausios kelnės siejosi su nepriekaištingos figūros pabrėžimu ir išryškinimu. Juodos ar kitos tamsios spalvos kelnės, derinamos su ryškiais viršutiniais drabužiais laikytos vizitine kiekvienos „fashionistos“ kortele.

Šiemet tendencijos keičiasi. Sportinės kelnės nebeprivalo priglusti prie kūno, daug geriau laisvas ir neįpareigojantis įvaizdis. Kalbant apie avalynę, tokios kelnės turėtų būti derinamos ne su tradiciniais sportiniais bateliais, o priešingai – su aukštą kulną turinčiais odiniais batais. Viso to esmė – kontrasto sukūrimas. Laisvos sportinės kelnės turi būti atsvara romantiškiems viršutiniams drabužiams ar itin formaliems ir griežtiems bateliams.

Taigi, nepriklausomai nuo to, ar tokios kelnės atras savo vietą kiekvienos merginos spintoje, nekyla abejonių, jog dalis mados entuziasčių pritaikys tokią tendenciją kasdienybėje. Juk galiausiai mada ir turi atspindėti išskirtinumą bei drąsą.