Kūrėjų iš Kinijos išmonė stebina pasaulį jau ne vieną dešimtmetį. Štai ir dabar pristatomi naujieji išmaniųjų telefonų modeliai, pasižymintys keistokomis ypatybėmis, kurios, kaip tikimasi, patrauks klientų dėmesį ne tik Azijoje, bet ir visame pasaulyje.

Gerai žinoma ir vertinama kinų bendrovė ZTE siekia pristatyti naują telefono modelį, kurį galima valdyti akimis. Ši bendrovė turi savo klientų ratą Kinijoje ir sparčiai plečiasi į kitų valstybių rinkas. Siekdama dar didesnio dėmesio, įmonė bet kokia kaina stengiasi nustebinti technologinių prietaisų vartotojus. Dėl šios priežasties visai neseniai Las Vegase buvo pristatytas bendrovės sukurtas telefono modelis ZTE Hawkeye.

Kol kas šis telefono modelis dar nėra parduodamas, tačiau rudenį jį bus galima įsigyti išankstinio užsakymo metu. Vis dar „Kickstarter“ etape esantis telefono modelis turėtų kainuoti apie 200 USD.

ZTE Hawkeye ypatingas tuo, jog įprastinius rankų judesius, junginėjant internetines svetaines, skaitant tekstus ar atliekant kitas užduotis, pakeis prietaiso valdymas akimis. Negana to, žadama, jog modelis reaguos ir į savo savininko balsą.

Skamba kiek neįtikimai? Tai dar ne viskas. Naujasis telefonas savo nugarėlėje turės specialų lipnų skydelį, su kurio pagalba bus galima pritvirtinti telefoną prie bet kurio paviršiaus. Tai bus naudinga tiems, kurie neįsivaizduoja ryto be telefono – kol valysitės dantis ar darysite makiažą, galėsite klausyti mėgstamos muzikos ar peržiūrėti naujienas socialiniuose tinkluose.