3 patarimai plaukų priežiūrai

0
227
Plaukų priežiūra

Sutikite, neretai suvaldyti savo plaukus būna labai sudėtinga užduotis! Todėl šie trys patarimai turėtų palengvinti jūsų plaukų priežiūrą.

Atsargiai elkitės su garbanotais plaukais

Rankšluosčiu nusausinusios garbanotus plaukus, užtepkite ant jų šiek tiek nenuplaunamo kondicionieriaus ir palikite. Daugelis moterų, turinčių garbanotus plaukus, daro klaidą juos nuolat liesdamos po išplovimo, kol jie džiūna. To daryti nereikia, nes dėl to gali pasikeisti garbanų struktūra ir plaukai atrodys dar labiau garbanoti.

Kaip padaryti, kad plaukai atrodytų purūs

Štai vienas paprastas būdas: išdžiovinusios plaukus džiovintuvu, padarykite iš jų purų kuodą ir apačioje susekite juos žnyplių formos segtuku plaukams su dantukais, kol pasidarysite makiažą. Kai baigsite makiažą, išimkite segtuką – pamatysite, kaip padidėjo plaukų apimtis!

Norite banguotų plaukų – palaikykite juos supynusios į kasą

Jei turite ilgus plaukus, kurie greitai išsitiesina, ir norite, kad jie atrodytų gražiau, galite išbandyti šį būdą – padenkite plaukus nedideliu lengvos fiksacijos plaukų putų kiekiu ir supinkite į vieną didelę kasą. Palaikykite kelias valandas, tada išpinkite – plaukai atrodys gražiai susibangavę ir puresni.